За що я люблю Івано-Франківськ?

У своїх уподобаннях ми дуже перебірливі і примхливі, кожен хоче бути  особливим і неповторним, і це цілком природна особливість людського характеру. Поряд з цим є речі, які викликають однаково приємні емоції і переживання. Як варіант любов і симпатія до рідного міста… Весняне тепло і низка найрізноманітніших свят, що плавно змінюють одне одного,  та вибухова суміш, яка робить наше місто особливо жвавим і барвистим. Напередодні 347-ої річниці з дня, коли тодішній Станіславів отримав маґдебурзьке право, що стало офіційною датою народження сучасного Івано-Франківська, коли гарний настрій, посмішки і відчуття свята панують на міських майданах і вуличках, а говорити про щось інше, ніж позитив, просто не хочеться, ми і звернулися із запитанням «За що Ви любите Івано-Франківськ?» до його жителів, і от що почули: люблю Ивано-Франковск

Пушкар Володимир: Для мене, щирого іванофранківця, кращого міста просто не може бути. Воно імпонує мені передусім своєю затишністю і вигідним розташуванням більшості важливих закладів і архітектурних споруд, що дуже важливо, зважаючи на інтенсивність сучасного життя, коли все, що потрібно, завжди поруч, не треба далеко їхати або просто марнувати час у пошуках. Подобається і тим, що місто дуже зелене, порівняно чисте, є багато місць для відпочинку: береги Бистриці, міське озеро, Вовчинецькі пагорби, що вигідно вирізняє місто серед інших, зокрема, якщо порівнювати зі Львовом. Крім того, місто дуже гармонійне, є багато можливостей для самореалізації, тут комунікабельні люди і дуже гарні дівчата!

Євдонкіна Любов: Люблю Івано-Франківськ! Місто подобається всім! Недавно, повернувшись з Ялти, я дуже зраділа, що знову вдома, в рідному місті, яке надзвичайно люблю і за яким дуже сумувала. Мені важливо, що воно спокійне, компактне, в нашому місті є де погуляти з дитиною, наприклад, парк і відпочинкові зони з різноманітними атракціонами, каруселями, багато дитячих магазинів, тобто все те, що потрібно для нормального життя і відпочинку!

Лабатюк Ірина: Івано-Франківськ є справді європейським містом! Мені воно подобається тим, що тут дуже затишно і мальовничо. Це своєрідний європейський куточок з гарною архітектурою, який постійно розвивається, незважаючи ні на які обставини. Подобаються веселі, привітні люди, багато розважальних закладів для молоді і просто чудових місць, які  мені дуже дорогі, бо з ними  пов’язані приємні спогади!

Смеречук Тоня: Це чудове, красиве місто, яке стало мені близьким ще з того дня, коли я вперше приїхала сюди на навчання, мені тут дуже легко дихається, я почуваю себе зручно і невимушено, крім того, місто подарувало мені дуже багато друзів. А загалом Івано-Франківськ став для мене рідним– і цим усе сказано!

Бережанський Тарас: Перше, чим приваблює Івано-Франківськ ? це своєю давньою історією і «нашаруванням» різноманітних культур, які наклали свій відбиток на розвиток міста, друге ? цікавою і багатою архітектурою, хоча інколи необдумане будівництво псує обличчя міста, робить його тіснішим. Незважаючи на такі нюанси, дуже позитивно, що у місті намагаються постійно підтримувати порядок, тому воно виглядає охайним і впорядкованим.

http://versal-online.com.ua/za-scho-ya-lyublyu-ivano-frankivsk/